Zapraszamy do zalogowania lub rejestracji
login: hasło:
ZAPROSZENIE  wyślij znajomym.
Dzisiaj jest 17 stycznia 2022. Imieniny: Antoniego, Henryki, Mariana
Regulamin serwisu:
 1. Celem serwisu SprawdzonePrzepisy.pl jest rozpowszechnianie wiedzy kulinarnej poprzez udostępnianie czytelnikom treści stworzonych przez Redakcję, a także przez innych użytkowników wortalu. Każdy z użytkowników może włączyć się w rozwój serwisu poprzez aktywne zamieszczanie swoich przepisów kulinarnych, zdjęć i komentarzy.

 2. Tylko użytkownik zarejestrowany ma możliwość dodawania przepisów.

 3. Rejestracja w serwisie oznacza wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Użytkownik zobowiązuje się do uzupełnienia swoich danych osobowych zgodnych z prawdą.

 4. Użytkownik, który założył konto w serwisie SprawdzonePrzepisy.pl oświadcza, że zapoznał się z obowiązującym Regulaminem, akceptuje jego wszystkie postanowienia i zamierza go przestrzegać.

 5. Publikacja przepisów, zdjęć lub komentarzy użytkowników wymaga akceptacji moderatora serwisu.

 6. Wortal SprawdzonePrzepisy.pl zastrzega sobie prawo do modyfikowania dodanych przez użytkowników tekstów, korygowania lub skracania, a także ich usuwania bez podania przyczyny.

 7. Użytkownik wortalu wstawiając przepis bez podanego źródła oświadcza, że jest jego autorem.
  Niedopuszczalne jest zamieszczanie w serwisie zdjęć skopiowanych z innych stron internetowych bądź książek.

 8. Użytkownik dodając swoje treści lub zdjęcia do serwisu, wyraża zgodę na ich publikację w SprawdzonePrzepisy.pl lub innych serwisach powiązanych z wydawcą. Zgoda użytkownika obejmuje także możliwość wykorzystania tych treści w celach promocyjnych i marketingowych.

 9. Dane osobowe użytkowników SprawdzonePrzepisy.pl nie będą udostępniane osobom trzecim i mogą być przetwarzane na potrzeby wortalu. Zapewniamy bezpieczne przechowywanie danych. Użytkownik ma prawo do wglądu w swoje dane, ich poprawiania i uzupełniania.

 10. Treści i zdjęcia zamieszczone w Wortalu mogą być wykorzystywane przez użytkowników wyłącznie do celów prywatnych. Jakiekolwiek inne wykorzystanie treści i zdjęć bez zgody SprawdzonePrzepisy.pl jest sprzeczne z Regulaminem i może być podstawą podjęcia działań prawnych. Zabronione jest w szczególności kopiowanie przepisów, zdjęć i artykułów bez wymaganej zgody (dotyczy także częściowego kopiowania).

 11. Niniejszy Regulamin obowiązuje od momentu jego opublikowania. SprawdzonePrzepisy.pl zastrzega sobie prawo do jednostronnej zmiany postanowień Regulaminu w każdej chwili. Wortal nie ma obowiązku uzasadniania przyczyny dokonywania zmian w Regulaminie. W przypadku zmiany regulaminu SprawdzonePrzepisy.pl zobowiązuje się niezwłocznie poinformować o tym użytkowników, umieszczając stosowną informację na głównej stronie serwisu.

  Aktualny Regulamin jest zawsze dostępny pod adresem: https://sprawdzoneprzepisy.pl//regulamin.html

 12. W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt mailowy.


Jaka potrawa jest najczęściej na Twoim stole wigilijnym?

barszcz z uszkami
zupa rybna
pierogi z kapustą
karp w galarecie
karp smażony
inna ryba
śledź
makowiec
pierniczki
kutia
kluski z makiem
kompot
kapusta z grzybami
inna
wyniki
Regulamin
2004 - 2017 © SprawdzonePrzepisy.pl